KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9076432
nr 907 6432
Teckning
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Procession, monogamsign VN, motivet: 9 x 26
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:55:03
200 kr
150 kr